نانو رزین حرارتی مخصوص چوب 

نانو رزین حرارتی مخصوص چوب 

مدیر نظر 0 مرداد ۲۴, ۱۳۹۸

نانو رزین حرارتی مخصوص چوب

برای ضد آب کردن و حفاظت از اشیاع تزئینی و سنگ مرمر، گرانیت، ماسه سنگ، کاشی، بتن، آجر،کاشی های آزبست و دیگر مصالح ساختمانی متخلخل (اسفنجی شکل).

* برای ضدآب نمودن نمای ساختمان های مسکونی، ساختمان های صنعتی و برای حفظ آثار تاریخی معماری توصیه می شود. به خصوص با نفوذ به عمق لایه های مواد معدنی متخلخل باعث افزایش استحکام آنها می شود.

* این ماده نسبت به فشار های مکانیکی، آب و هوا، نسبت به آب و روغن، مقاومت و عمر طولانی پوشش را فراهم می کند .

* استفاده از این ماده برای استحکام کردن و ضد غبارگیر کردن کف های بتنی، از جمله در موارد صنعتی، پردازش نمای ساختمان و پایه ساختمان، در صنعت تولید بتن و سایر سازه های صنعتی قبل از رنگ آمیزی با رنگهای آلی اکریلیک توصیه می شود .

* با کشیدن چند لایه بر روی کار – خود به خود یک پوشش محافظ و تزئینی مقاوم در برابر آب و هوا با اثر و شکل ” سنگ مرطوب ” بوجود می آید که برای سنگ های تزئینی، آجر و دیگر سطوح مواد معدنی متخلخل (سطح اسفنجی شکل) استفاده می گردد .

* برای بتن، فوم بتن، سیمان، فیبر سیمان، گچ و دیگر مواد معدنی، همچنین نیز می تواند برای چوب و موادی با الیاف چوبی استفاده گردد .

* برای پردازش پوشش سطوح چوبی جلا داده نشده اند و همچنین برای بازگرداندن سطح جلا داده شده که آسیب دیده است .

* بعنوان روکش محصولات فلزی که در درجه حرارت ۲۰۰c کار می کنند. در ماشین سازی ( لوله C های اگزوز، انژکتور وسایل نقلیه، قطعات دیگهای بخار، دودکش ها و سیمها ) که در درجه حرارت تا ۲۰۰c کار می کنند.
* ویژگی های لاک استحکام در برابر افزایش حرارت محصولات فلزی که بمدت طولانی در دمای ۳۵۰c – 300c بنزین و رطوبت .

روش های استفاده :

آماده سازی سطح کار: از هر گونه آلودگی مانند گرد و غبار، خاک، اکسید آهن، زنگ زدگی و غیره، پاک گردد و با حلال های آلی از روغن پاک شود.

هشدارها در زمان استفاده :

* همیشه بر روی یک نمونه کوچک به منظور تعیین مقدار مایع امولسیون برای استفاده در یک مورد خاص آزمایش کنید تا میزان مورد نیاز بدست بیاید.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید.


نانو رزین حرارتی مخصوص چوب

نانو رزین حرارتی مخصوص چوب

نانو رزین حرارتی مخصوص چوب

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی و توسعه توسط فناوری اطلاعات زیفا